Zapraszamy na wszystkie zabiegi profilaktyczne dla dzieci i dorosłych w wyjątkowej cenie, czyli 50% taniej!

Kochani!

To nie koniec niespodzianek! Mamy dla Was kolejną promocję! Tym razem zapraszamy na wszystkie zabiegi profilaktyczne dla dzieci i dorosłych w wyjątkowej cenie, czyli 50% taniej. Zabiegi profilaktyczne, to przede wszystkim profesjonalne czyszczenie zębów, czyli usuwanie kamienia i osadu nazębnego.

Usuwanie osadu to inaczej piaskowanie zębów piaskarką stomatologiczną. To zabieg polegający na usunięciu z powierzchni zębów osadu i powierzchniowych przebarwień przy wykorzystaniu strumienia specjalnego piasku stomatologicznego pod dużym ciśnieniem.

Usuwanie kamienia to inaczej skaling. Zabieg ma na celu usunięcie zmineralizowanej płytki nazębnej, czyli potocznie kamienia nazębnego. Wykorzystuje się to tego skaler stomatologiczny, który przy pomocy ultradźwięków usuwa złogi kamienia.

Oba powyższe zabiegi uzupełniają się wzajemnie , dlatego najczęściej wykonuje się je razem na jednej wizycie. Oprócz zdrowotnych korzyści dla naszych zębów, przy dużej ilości kamienia i osadu możemy również zauważyć znaczącą poprawę ich koloru.

A to nie koniec! Nasza akcja dotycząca profilaktyki, to również możliwość uzyskania pięknego, białego uśmiechu dzięki wybielaniu metodą Beayond również w promocyjnej cenie aż o 300 zł taniej!

Wybielanie zębów to zabieg, który polega, po uprzednim zabezpieczeniu dziąseł na położeniu na przednią powierzchnie zębów specjalnego żelu wybielającego, który w trakcie naświetlania stomatologiczną lampą do wybielania, rozjaśnia barwę naszych zębów nawet o kilka tonów. Zabieg trwa ok 1,5 godziny, a efekt jest widoczny od razu. Po wykonaniu takiego wybielania zaleca się utrzymanie tzw. białą dietę, czyli unikanie potraw, produktów silnie barwiących. A to wszystko już niebawem w sobotę 28 września w Blue Klinik w Bytomiu.

Zapisy trwają!

Serdecznie zapraszamy!

Author Info

Blue Klinik