Poczuj magię piękna i sprawdź Walentynkowe promocje!

Serdecznie zapraszamy na odmładzające zabiegi z medycyny estetycznej w wyjątkowych Walentynkowych cenach!

Dzień Św. Walentego już dość mocno zakorzenił się w sercach Polaków. W Blue Klinik również! Dlatego jak co roku przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe promocje. Oczywiście jesteśmy za tym, aby nie tylko tego dnia okazywać sobie miłość, ale na pewno jest to odpowiedni moment na podkreślenie wyjątkowości uczucia. Z okazji Dnia Zakochanych przygotowaliśmy promocję z zakresu medycyny estetycznej.

Kontakt Bytom: 792 079 900, 32/ 281 30 03
Kontakt Tarnowskie Góry: 507 777 709

Serdecznie zapraszamy do Blue Klinik na zbiegi kwasem hialuronowym, botoksem, jak również na mezoterapię w walentynkowej cenie- 20% taniej! Wszystkie te zabiegi można wykonać w Blue Klinik w Bytomiu i w Tarnowskich Górach.

Medycyna estetyczna to dziedzina zajmująca się odmładzaniem oraz rewitalizacją. Wszystkie zabiegi dobierane są indywidualnie w zależności od potrzeb pacjenta. Mają na celu poprawienie naszego wyglądu, który wpłynie na jakość naszego samopoczucia, a w efekcie bardziej polubimy siebie! Przed wykonaniem zabiegu odbędzie się również bezpłatna konsultacja, podczas której określimy jakie chcemy osiągnąć efekty i jaki wykonamy zabieg. Co ważniejsze będziecie w dobrych rękach ponieważ w gabinetach Blue Klinik konsultacje oraz wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonuje tylko wykwalifikowany personel czyli lekarze medycyny estetycznej.

W Blue Klinik w Bytomiu odmładzaniem zajmuję się nasza szefowa dr Joanna Michalik-Podworska, dr Olga Tomasik oraz dr Joanna Szczotka. W Blue Klinik w Tarnowskich Górach również osobiście zaopiekuje się Wami dr Joanna Michalik-Podworska. Fakt, że wszystkie zabiegi należące do działu medycyny estetycznej wykonuje lekarz sprawia, że zabieg jest skuteczny i co ważniejsze w pełni bezpieczny.

W Blue Klinik medycyna estetyczna, to przede wszystkich wydobycie naturalnego piękna. Każdy z nas ma w sobie blask tylko czasami musimy go delikatnie podkreślić. Szeroki zakres zabiegów pozwala dla każdego dopasować odpowiedni zabieg, który pozwoli pozbyć się, bądź zniwelować skutki upływającego czasu. Wszystko zależy od tego jakie masz oczekiwania. My zrobimy resztę! Być może problem zmarszczek jeszcze Cie nie dotyczy, ale marzysz o pięknych ustach? Pełne, zmysłowe, wyraziste, gładkie, nawilżone usta? Tak! Teraz to możliwe! Wiemy, że ile kobiet, ile ust,tyle marzeń! Spełnij je z Blue Klinik już dziś i zachwycaj się efektem na Walentynki! Powiększanie ust jest możliwe dzięki właściwościom kwasu hialuronowego. Rodzaj kwasu, a dokładniej jego gęstość warunkuje do jakich okolic twarzy jest dedykowany. Jednym możemy powiększyć usta i poprawić ich kontur, podnieść kąciki ust, wypełnić bruzdy nosowo-wargowe oraz tzw. zmarszczki palacza. Innym natomiast możemy pozbyć się zmian w okolicach oczu i czoła. Zmarszczki mimiczne twarzy np. jak lwia zmarszczka czy zmarszczki poprzeczne czoła, to już zadanie, do którego trzeba wykorzystać toksynę botulinową czyli botoks. Zabieg botoksem jest przeznaczony również do usuwania zmarszczek wokół oczu potocznie nazywanych „kurzymi łapkami”. Botoks w sprawnych rękach lekarza pozwoli Ci zapomnieć o zmarszczkach mimicznych. Ale to nie wszystko! Jeżeli masz problem z wzmożoną potliwością np. dłoni również zapytaj o botoks!

Medycyna estetyczna to nie tylko działania mające na celu ukryć nasz wiek również służy do tego, aby poprawić jakość naszej skóry. Dzięki mezoterapii możemy skutecznie odżywić i nawilżyć naszą skórę, która będzie promienna i nabierze odpowiedniego koloru. Mezoterapia jest wykorzystywana od wielu lat. Polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczych bezpośrednio w skórę, w odpowiednie miejsca takie jak: twarz, szyja, dekolt lub dowolną część ciała. Jest doskonałą profilaktyką w starzeniu się skóry, leczeniu cellulitu, ujędrnianiu skóry.

Nie masz jeszcze pomysłu na walentynkowy prezent dla ukochanej osoby? A może po prostu chcesz zrobić coś tylko dla siebie? W Bytomiu i w Tarnowskich Górach specjaliści z medycyny estetycznej czekają na Was ze specjalną Walentynkową ofertą! Promocja trwa do do 15 lutego.

Umów się już dziś i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

Serdecznie zapraszamy!

Author Info

Blue Klinik