O nas

2

Dentysta, implanty zębowe, ortodonta i medycyna estetyczna w jednej klinice?

Tak! Dzięki stosowanym metodom nowoczesnej profilaktyki i leczenia, marzenie o pięknym wyglądzie jest o wiele łatwiejsze do zrealizowania. W Blue Klinik każdy stomatolog jest profesjonalistą. Lekarze dentyści podzieleni są dziedzinami, w których czują się najlepiej przez co gwarantują Państwu najwyższą jakość leczenia.

W dążeniu do zapewnienia naszym pacjentom efektów zgodnych z ich oczekiwaniami, wszystkie zabiegi wykonujemy wykorzystując najnowocześniejsze technologie oraz bezpieczne i atestowane materiały.

W Blue Klinik sprostamy oczekiwaniom każdego pacjenta.

Zobacz ofertę

Nasz zespół

Please specify image url

dr Joanna Michalik

Od 2004 roku prowadzi praktykę lekarską w Blue Klinik, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Od kilka lat zajmuje się stomatologią estetyczną. Z bardzo dobrymi wynikami rozwiązuje wszelkie problemy pacjentów związane z estetyczną stroną uzębienia i twarzy.

Specjalista medycyny estetycznej
Poznaj cały zespół

Opinie naszych klientów

Wybrałam się do BlueKlinik, bo chciałam wymodelować usta. Miałam wąskie wargi. Już na samym wstępie zaskoczyła mnie bardzo miła obsługa w recepcji. Pani doktor szczegółowo omówiła ze mną jak ma wyglądać zabieg i odpowiadała na moje dziwne pytania. Zdecydowałam się i nie żałuję. Zobacz wszystkie opinie

Gwarancje

gwarancje

Jesteśmy pewni naszych umiejętności – abyście Państwo mogli poczuć komfort i pewność udzielamy gwarancji na wykonywane prace. Aby poznać szczegóły kliknij poniżej.

Poznaj zakres gwarancji

Galeria

galeria

Blue Klinik to nowoczesne i piękne miejsce. Naszych pacjentów otaczamy tym co najlepsze. Zobacz zdjęcia gabinetu, personelu, sprzętów w galerii.

Przejdź do galerii

Certyfikaty

certyfikaty

Nasz zespół cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach medycznych. Jesteśmy na bieżąco z nowościami w świecie stomatologii. Certyfikaty potwierdzają nasze kompetencje.

Zobacz certyfikaty