Kroplówki witaminowe

Aktualne tempo życia, wysiłek, poziom stresu oraz wyzwania, które czekają na Nas każdego dnia, to ogromny wysiłek dla Naszego organizmu. Z myślą o potrzebach i oczekiwaniach Naszych Pacjentów gabinety Blue Klinik znajdujące się w Bytomiu oraz w Tarnowskich Górach umożliwiają skorzystanie z terapii witaminowej – czyli witaminy i minerały podane dożylnie w formie kroplówki witaminowej.

Kroplówki witaminowe to bardziej przyswajalna dla Naszego organizmu alternatywa dla popularnych suplementów diety. Dzięki wykorzystaniu takiej metody podania witamin i innych substancji odżywczych zwiększamy poziom wchłaniania podawanych składników kroplówki. Jednocześnie chroniąc przy tym żołądek oraz układ pokarmowy.

Kroplówki witaminowe z których można skorzystać w naszych gabinetach to wielkie wsparcie w walce z chorobą, ale nie tylko!
W zależności od wybranego rodzaju kroplówki możemy poprawić wydolność fizyczną i intelektualną. Ponadto zwiększymy odporność oraz oczyścimy organizm z toksyn.

W naszej ofercie mamy do wyboru kroplówkę witaminową, która pozwoli pozbyć się przykrych objawów spożycia nadmiernej ilości alkoholu.
W gabinetach Blue Klinik rodzaj kroplówki witaminowej oraz jej skład dobierany jest indywidualnie dla potrzeb każdego Pacjenta.