Podaruj swoim bliskim prezent

Bony podarunkowe

Szukasz pomysłu na prezent? Spraw bliskim przyjemność. Przekaż im karty podarunkunkowe na zabiegi stomatologiczne i medycyny estetycznej.

Dlaczego?

Wiemy jak ważny jest piękny wygląd i cudowny uśmiech. Z nami twoi bliscy będą wyglądać zachwycająco, a ich samopoczucie znacząco się poprawi.

Po co?

Karty podarunkowe to nasza nowa forma płatności. Często nie wiemy co kupić bliskim z okazji świąt, urodzin, jubileuszów. Karty podarunkowe kwotach 200, 300, 500 zł to bardzo ciekawy pomysł prezent.

Jak?

Kartę podarunkową w wybranej kwocie i opatrzoną odpowiednim numerem można nabyć w recepcji. Później wystarczy ją przekazać bliskiej osobie.

Co dalej?

Karty podarunkowe można wykorzystać na dowolny zabieg. Kwota usługi musi być równa lub wyższa niż ta na karcie. Ewentualną nadwyżkę można dopłacić gotówką lub kartą płatniczą.

Jak długo?

Naładowana karta jest ważna przez rok od daty jej zakupu.

Gwarancja

Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczaniem. To pozwala zyskać pewność, że wszystkie zabiegi zostaną starannie przeprowadzone. Na wykonywane przez nas prace udzielamy gwarancji.

Zamówienie

Po wypełnieniu poniższego formularza, zostanie do Państwa wysłany e-mail z informacją o zamówieniu. Bony są imienne oraz mają określony termin ważności.

W zależności od wybranego zabiegu: od pół do 1 roku.

Forma płatności: gotówką lub kartą w gabinecie BlueKlinik w Bytomiu lub Tarnowskich Górach

Dostawa: odbiór osobisty w gabinecie BlueKlinik w Bytomiu lub Tarnowskich Górach

Wybierz wartość bonu:Dodatkowe informacje:

karta200 karta300 karta400

Czas realizacja: 3 dni robocze