Dzieci w klinice

Szczególną troską otaczamy DZIECI

Z doświadczenia wiemy jak ważne jest nawiązanie pozytywnej relacji z Małym Pacjentem, dlatego nasi specjaliści cierpliwie, z humorem i indywidualnie podchodzą do każdym z nich. Wiemy również jak duży stres wiąże się z wizytą dziecka u stomatologa, dlatego proponujemy wizytę adaptacyją, na której dziecko pozna lekarza, otoczenie i oswoi się z nową sytuacją.

Bezstresowo i bezboleśnie zaopiekujemy się Waszą pociechą, aby Wasze dziecko mogło długo cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem. Stosujemy nową bardzo przyjazną i bezpieczną metodę walki ze stresem i bólem związanym z wizytą w gabinecie stomatologicznym – sedacja podtlenkiem azotu potocznie nazywana gazem rozweselającym. Metoda ta pozwala na zapewnienie i osiągnięcie pełnego komfortu psychicznego. Przyjemność przebywania w tym stanie powoduje, że pacjent nie odczuwa ani strachu ani lęku i ma miłe wspomnienia po wizycie w naszym gabinecie.

3

Zadbaliśmy, również o to, by czas spędzony na oczekiwaniu na wizytę upłynął szybko i przyjemnie. Do dyspozycji naszych pacjentów jest duża poczekalnia, w której znajduje się kącik z zabawkami przygotowany z myślą o dzieciach.

Zobacz ofertę stomatologii dziecięcej
2