Sculptra

Nazwa Sculptra pochodzi od rzeźby, jej celem jest więc wyrzeźbienie młodszej, piękniejszej twarzy. Rewolucyjny zabieg, który może być porównywany do bezoperacyjnego liftingu twarzy. To najnowszy zabieg stymulujący wzrost elastyczności skóry, korygujący powstałe z wiekiem zagłębienia – bruzdy, fałdy, zmarszczki oraz uzupełniający ubytki objętości twarzy, będące następstwem procesu starzenia.

Umożliwia on delikatne powiększenie policzków, odtworzenie idealnego owalu twarzy. Działanie tego preparatu jest wyjątkowe, gdyż dodatkowo pobudza on tkanki pacjenta do produkcji własnego kolagenu, który uzupełnia niedobory w skórze a efekty mogą utrzymać się przez ponad 2 lata.

Sculptrę stosuje się w celu:
  • korekcji zapadniętych policzków,
  • korekcji owalu twarzy
  • usunięcia fałd nosowo-policzkowych,
  • korekty opadniętych kącików ust
  • korekcja zmarszczek palacza
Czy efekt działania preparatu Sculptra będzie widoczny od razu i jak często trzeba powtarzać zabiegi?

Sculptra™ działa stopniowo, a efekty powinny być widoczne po około 6 tygodniach. Osiągnięcie pożądanych rezultatów wymaga zazwyczaj przeprowadzenia od 2 do 3 zabiegów. Jednak w odróżnieniu od niektórych innych metod korekcji, które wymagają przeprowadzenia zabiegów odświeżających, po zakończeniu leczenia preparatem Sculptra™ efekty estetyczne utrzymują się przez ponad 2 lata.

Dużo informacji znajdziecie państwo na stronie sculptra.pl

Related Projects