REGENERATION

Prawidłowo dobrana dawka oraz rodzaj aminokwasów białkowych ma ogromny wpływ na regenerację komórek. W połączeniu z witaminami z grupy B uszczelnia procesy metaboliczne oraz potęguje regenerację wszystkich tkanek. Wzmocni to cały Twój organizm od układu nerwowego poprzez krwionośny jak również układ kostny. Jest to możliwe również dzięki funkcji odżywczej kroplówki, która dodatkowo wesprze Twój układ odpornościowy. Zyskają na tym Twoje organy wewnętrzne, mięśnie, stawy, ale również wzrośnie poziom koncentracji i komfort psychiczny.
Kroplówka witaminowa, dodatkowo odpowiednio nawodni Twoje ciało, a obecność makroelementów ustabilizuję równowagę kwasowo-zasadową.
W przypadku wystąpienia urazów czy kontuzji zastosowanie tego rodzaju kroplówki znacząco ułatwi i skróci czas rekonwalescencji oraz zminimalizuje dolegliwości bólowe z tym związane.

Related Projects

Drodzy Pacjenci!

Z radością informujemy, że jesteśmy w pełni gotowi, aby od 5 maja realizować konieczne wizyty stomatologiczne, ortodontyczne oraz służyć pomocą w dziedzinie medycyny estetycznej.
Przed zapisaniem się prosimy o zapoznanie się z wprowadzonym regulaminem wizyt:

www.blueklinik.pl/jestesmy-otwarci-5-maja-2020

Serdecznie zapraszamy!