DETOX

Zdrowy organizm to prawidłowy system oczyszczania z toksyn. Za redukcję i wydalanie szkodliwych substancji odpowiedzialna jest wątroba, ale również nerki, jelita, płuca, układ limfatyczny czy skóra.

Niestety zalegające metale ciężkie takie jak: rtęć, ołów, kadm czy arsen działają destrukcyjnie na nasze organy wewnętrzne. Zaburzają pracę całego organizmu. Specjalnie zaprojektowana dawka mikroelementów wspierana duża ilością witaminy C. Wzmocni Twój układ immunologiczny, będzie również jak tarcza chronić Twoje komórki przed zmianami patologicznymi, a także umożliwi sprawne unieszkodliwianie wolnych rodników.

Detoksykacja to pierwszy krok do osiągnięcia optymalnej sprawności całego ciała. Po kompleksowym oczyszczeniu zalecane jest odżywienie organizmu nastawione na regenerację i wzmocnienie, co pozwoli na utrzymanie osiągniętych efektów.

Related Projects

Drodzy Pacjenci!

Z radością informujemy, że jesteśmy w pełni gotowi, aby od 5 maja realizować konieczne wizyty stomatologiczne, ortodontyczne oraz służyć pomocą w dziedzinie medycyny estetycznej.
Przed zapisaniem się prosimy o zapoznanie się z wprowadzonym regulaminem wizyt:

www.blueklinik.pl/jestesmy-otwarci-5-maja-2020

Serdecznie zapraszamy!