AFTER PARTY

To specjalnie przygotowana formuła kroplówki, dla osób które odczuwają negatywne skutki spożycia nadmiernej ilości alkoholu. Złe samopoczucie jest spowodowane zaburzeniem równowagi biochemicznej i zdolności organizmu do wydalania aldehydu octowego, mocznika oraz toksyn. Wlew dożylny szybko przywróci prawidłowe funkcjonowanie Twojego organizmu, dzięki właściwemu nawodnieniu oraz wyrównaniu poziomu elektrolitów. Konieczne jest ich uzupełnienie, gdyż alkohol “wykradł” z Twojego organizmu ogromne ilości m.in. potasu i magnezu. Obecność witaminy C znacząco wesprze wchłanianie makroelementów, a glukoza da Ci tak wyczekiwaną dawkę energii. Jedyna droga, aby poprawić kondycję Twojego organizmu, to przyśpieszenie procesów metabolicznych, czyli regeneracja komórek i usuwanie toksyn, zatem nic innego tylko witaminy z grupy B.

Nasza kroplówka w przeciwieństwie do popularnych środków na kaca szybko przynosi ulgę. Bardzo ważne jest to, że nie obciąża już i tak mocno osłabionego żołądka i całego układy pokarmowego.

Related Projects

Drodzy Pacjenci!

Z radością informujemy, że jesteśmy w pełni gotowi, aby od 5 maja realizować konieczne wizyty stomatologiczne, ortodontyczne oraz służyć pomocą w dziedzinie medycyny estetycznej.
Przed zapisaniem się prosimy o zapoznanie się z wprowadzonym regulaminem wizyt:

www.blueklinik.pl/jestesmy-otwarci-5-maja-2020

Serdecznie zapraszamy!