Nasz zespół

Please specify image url

Joanna Michalik - Podworska, Stomatologia, ortodoncja i medycyna estetyczna

Jestem absolwentką Oddziału Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.
W 2004 roku założyłam własną praktykę lekarską Blue Klinik w Bytomiu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w specjalistycznych zjazdach i konferencjach w kraju i za granicą, dzięki czemu mam okazje teoretycznie i praktycznie poznawać najnowsze metody leczenia w dziedzinie implantologii , stomatologii estetycznej i ortodoncji. Z bardzo dobrymi wynikami rozwiązuję wszelkie problemy naszych pacjentów związane z estetyczną stroną uzębienia i twarzy.
Od 2005 roku zajmuje się medycyna przeciwstarzeniową wprowadzając nowoczesne metody niwelujące objawy niedoskonałości i starzenia skory. Specjalizuję się w metodach wielokierunkowego odmładzania twarzy i ciała.
Od prawie 12 lat dbam o to, by nasi pacjenci byli pod jak najlepszą wielospecjalistyczną opieka.
Please specify image url

Olga Tomasik, lek. dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, wydziału stomatologicznego, przez 6 lat prowadziła własny NZOZ. Do codziennych problemów swoich pacjentów podchodzi z pasją, empatią i dbałością o szczegóły. Nie boi się trudnych wyzwań zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu prywatnym. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, delikatność oraz indywidualne podejście do każdego z pacjentów pomogło jej zaskarbić sobie ich sympatię i szacunek. Stale podnosi swoje kwalifikacje, w szczególności w endodoncji mikroskopowej, protetyce i stomatologii estetycznej. Prywatnie mama dwóch córeczek i adoptowanej kotki.
Please specify image url

Mateusz Prokop, lek. dentysta

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ciągle kształci się i rozwija z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej i protetyki.
Please specify image url

Paweł Stadnicki, lek. dentysta

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, wydziału lekarsko-dentystycznego, Podczas studiów aktywnie uczestniczyłem w pracach Studenckiego Towarzystwa Naukowego, zdobywając czołowe miejsca w Międzynarodowych Konferencjach Naukowych Studentów. Podążając za najnowszymi trendami w stomatologii, zapewniam swoim pacjentom skuteczność i wysoki komfort leczenia. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, szczegółowo omawiając możliwości leczenia. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam dobro pacjenta. W Blue Klinik wykonuję zabiegi z obszaru stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej oraz protetyki.
Please specify image url

dr Katarzyna Jańska, Medycyna estetyczna

Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej i specjalistą medycyny rodzinnej. Korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz umiejętności łączenia moich dwóch specjalizacji, pragnę państwu pomóc w zachowaniu nie tylko urody ale również dobrego zdrowia.
Please specify image url

Izabela Biedka-Grochowina, lek. dentysta

Jako lekarz dentysta w Blue Klinik zajmuję się stomatologią zachowawcza, estetyczną, endodoncją i protetyką. Pacjenci doceniają mnie za delikatność podczas wizyty. Staram się, aby leczenie przebiegało bezstresowo i w dużym komforcie, a pacjent wychodził z gabinetu z uśmiechem na ustach i chętnie do mnie wracał. Jestem oddana mojej pracy, bardzo dbam o dobrą komunikację, co owocuje stale rosnącym gronem pacjentów, z którymi łączą mnie serdeczne relacje. Wszystkie zabiegi wykonuję z ogromną starannością i zaangażowaniem, poświęcając im należytą ilość czasu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach teoretycznych oraz praktycznych z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji i protetyki.
Please specify image url

Magdalena Danaj, higienistka stomatologiczna

Jestem absolwentką Medycznej Szkoły Policealnej w Zabrzu na kierunku Higiena Stomatologiczna. Moje codzienne obowiązki, to asystowanie w trakcie zabiegów przeprowadzanych przez lekarza stomatologa oraz troska, aby wizyta przebiegała dla pacjenta bezstresowo i w przyjemnej atmosferze. Oprócz tego wykonuję także wszystkie zabiegi profilaktyczne dotyczące higieny oraz estetyki zębów. Moje zainteresowania to fotografia, akwarystyka i podróże oraz aktywne spędzanie wolnego czasu.

 

Please specify image url

Mariola Chudy, asystentka stomatologiczna

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną. W gabinecie Blue Klinik pracuje od 2014 roku. Asystuje przy leczeniu naszych najmłodszych pacjentów, zabiegach medycyny estetycznej, leczeniu zachowawczym oraz ortodontycznym dorosłych i dzieci, co jest niewątpliwie moją największą pasją. Praca w Blue Klinik daje mi możliwość rozwoju zawodowego, jak również zrozumienie potrzeb naszych pacjentów, aby każda wizyta kończyła się zadowoleniem i uśmiechem na twarzy.
Please specify image url

Katarzyna Matysik, asystentka stomatologiczna

Zainteresowana pracą asystentki stomatologicznej ukończyłam naukę na tym kierunku w TEB Edukacja w Krakowie. W tym zawodzie podoba mi się to, że stale mogę się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności. Wolne chwile lubię spędzać w gronie najbliższych, słuchając muzyki lub czytając książki.