Nasz zespół

Please specify image url

dr Joanna Michalik - Podworska, Specjalista medycyny estetycznej i stomatologii

Jestem absolwentką Oddziału Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.
W 2004 roku założyłam własną praktykę lekarską Blue Klinik w Bytomiu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w specjalistycznych zjazdach i konferencjach w kraju i za granica,dzięki czemu mam okazje teoretycznie i praktycznie poznawać najnowsze metody leczenia w dziedzinie implantologii , stomatologii estetycznej i ortodoncji. Z bardzo dobrymi wynikami rozwiązuję wszelkie problemy naszych pacjentów związane z estetyczną stroną uzębienia i twarzy.
Od 2005 roku zajmuje się medycyna przeciwstarzeniową wprowadzając nowoczesne metody niwelujące objawy niedoskonałości i starzenia skory. Specjalizuję się w metodach wielokierunkowego odmładzania twarzy i ciała.
Od prawie 12 lat dbam o to, by nasi pacjenci byli pod jak najlepszą wielospecjalistyczną opieka.
Please specify image url

dr Katarzyna Jańska, Spec. medycyny estetycznej

Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej i specjalistą medycyny rodzinnej. Korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz umiejętności łączenia moich dwóch specjalizacji, pragnę państwu pomóc w zachowaniu nie tylko urody ale również dobrego zdrowia.

Please specify image url

Marta Wojnar, Rejestratorka

Odpowiada za kontakt z pacjentem, zarówno telefoniczny jak i bezpośredni. Dba o dobre samopoczucie pacjentów rozumiejąc jego potrzeby i otaczając opieką.

Please specify image url

Beata Gielmuda, Asystentka stomatologiczna

Pracuję na stanowisku asystentki stomatologicznej i do moich obowiązków należy przygotowanie gabinetu do pracy lekarza, asystowanie przy zabiegach stomatologicznych a także higienizacja i wybielanie. Praca w Blue klinik sprawia mi dużo satysfakcji oraz daje spore możliwości rozwoju zawodowego.

Please specify image url

Joanna Szczotka, lek.dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Wydziału Lekarsko-Dentystycznego w Zabrzu. Jej zawodowe zainteresowania koncentrują się wokół stomatologii zachowawczej, estetycznej i dziecięcej, a także protetyki. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach u najlepszych specjalistów w kraju. W codziennej pracy stawia na indywidualne podejście do każdego pacjenta celem zapewnienia wysokiego komfortu leczenia i poczucia bezpieczeństwa.

Please specify image url

Olga Tomasik, lek. dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, wydziału stomatologicznego, przez 6 lat prowadziła własny NZOZ. Do codziennych problemów swoich pacjentów podchodzi z pasją, empatią i dbałością o szczegóły. Nie boi się trudnych wyzwań zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu prywatnym. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, delikatność oraz indywidualne podejście do każdego z pacjentów pomogło jej zaskarbić sobie ich sympatię i szacunek. Stale podnosi swoje kwalifikacje, w szczególności w endodoncji mikroskopowej, protetyce i stomatologii estetycznej. Prywatnie mama dwóch córeczek i adoptowanej kotki.

Please specify image url

Katarzyna Matysik, asystentka stomatologiczna

Zainteresowana pracą asystentki stomatologicznej ukończyłam naukę na tym kierunku w TEB Edukacja w Krakowie. W tym zawodzie podoba mi się to, że stale mogę się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności. Wolne chwile lubię spędzać w gronie najbliższych, słuchając muzyki lub czytając książki.

Please specify image url

Ewa Białożyt, lek. dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku Lekarsko-Dentystycznego. Głównie zajmuje się protetyką, stomatologią estetyczną i zachowawczą. Bardzo szybko nawiązuje kontakt z najmłodszymi pacjentami, dzięki czemu dzieci chętnie chodzą na wizyty stomatologiczne. Do każdego pacjenta podchodzi ze spokojem i wyrozumiałością . Jej łagodne podejście bardzo dobrze wpływa na zestresowanych pacjentów. Stale poszerza i uaktualnia swoją wiedzę oraz umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach, szkoleniach i sympozjach.

Please specify image url

Mateusz Prokop, lek. dentysta

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ciągle kształci się i rozwija z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej i protetyki.

Please specify image url

Izabela Biedka-Grochowina, lek.dentysta

Jako lekarz dentysta w Blue Klinik zajmuję się stomatologią zachowawcza, estetyczną, endodoncją i protetyką.Pacjenci doceniają mnie za delikatność podczas wizyty. Staram się, aby leczenie przebiegało bezstresowoi w dużym komforcie, a pacjent wychodził z gabinetu z uśmiechem na ustach i chętnie do mnie wracał.Jestem oddana mojej pracy, bardzo dbam o dobrą komunikację, co owocuje stale rosnącym gronem pacjentów,z którymi łączą mnie serdeczne relacje. Wszystkie zabiegi wykonuję z ogromną starannościąi zaangażowaniem, poświęcając im należytą ilość czasu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestniczącw licznych szkoleniach teoretycznych oraz praktycznych z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji i protetyki. Podążając za najnowszymi trendami w stomatologii, zapewniam swoim pacjentom skuteczność i wysoki komfort leczenia.Wolny czas poświęcam mojej wspaniałej rodzinie.

Please specify image url

Hanna , lek. stomatolog

Absolwentka Wydziału Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej. Od 2003 roku nieprzerwanie zajmuję się leczeniem zębów oraz poprawą ich estetyki. Specjalistka stomatologii dziecięcej, zajmuje się również stomatologią zachowawczą oraz protetyką. Z zaangażowaniem i pasją podchodzi do swoich obowiązków oraz ma wyjątkowe podejście do dzieci. Stale podnosi swoje kwalifikacje, aby jak najlepiej służyć pomocą naszym pacjentom. Prywatnie spełnia się jako mama trójki dzieci.