Nasz zespół

Please specify image url

dr Joanna Michalik - Podworska, Specjalista medycyny estetycznej i stomatologii

Jestem absolwentką Oddziału Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.
W 2004 roku założyłam własną praktykę lekarską Blue Klinik w Bytomiu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w specjalistycznych zjazdach i konferencjach w kraju i za granica,dzięki czemu mam okazje teoretycznie i praktycznie poznawać najnowsze metody leczenia w dziedzinie implantologii , stomatologii estetycznej i ortodoncji. Z bardzo dobrymi wynikami rozwiązuję wszelkie problemy naszych pacjentów związane z estetyczną stroną uzębienia i twarzy.
Od 2005 roku zajmuje się medycyna przeciwstarzeniową wprowadzając nowoczesne metody niwelujące objawy niedoskonałości i starzenia skory. Specjalizuję się w metodach wielokierunkowego odmładzania twarzy i ciała.
Od prawie 12 lat dbam o to, by nasi pacjenci byli pod jak najlepszą wielospecjalistyczną opieka.
Please specify image url

dr Katarzyna Jańska, Spec. medycyny estetycznej

Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej i specjalistą medycyny rodzinnej. Korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz umiejętności łączenia moich dwóch specjalizacji, pragnę państwu pomóc w zachowaniu nie tylko urody ale również dobrego zdrowia.

Please specify image url

Marta Wojnar, Rejestratorka

Odpowiada za kontakt z pacjentem, zarówno telefoniczny jak i bezpośredni. Dba o dobre samopoczucie pacjentów rozumiejąc jego potrzeby i otaczając opieką.

Please specify image url

Beata Gielmuda, Asystentka stomatologiczna

Pracuję na stanowisku asystentki stomatologicznej i do moich obowiązków należy przygotowanie gabinetu do pracy lekarza, asystowanie przy zabiegach stomatologicznych a także higienizacja i wybielanie. Praca w Blue klinik sprawia mi dużo satysfakcji oraz daje spore możliwości rozwoju zawodowego.

Please specify image url

Joanna Szczotka, lek.dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Wydziału Lekarsko-Dentystycznego w Zabrzu. Jej zawodowe zainteresowania koncentrują się wokół stomatologii zachowawczej, estetycznej i dziecięcej, a także protetyki. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach u najlepszych specjalistów w kraju. W codziennej pracy stawia na indywidualne podejście do każdego pacjenta celem zapewnienia wysokiego komfortu leczenia i poczucia bezpieczeństwa.

Please specify image url

Olga Tomasik, lek. dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, wydziału stomatologicznego, przez 6 lat prowadziła własny NZOZ. Do codziennych problemów swoich pacjentów podchodzi z pasją, empatią i dbałością o szczegóły. Nie boi się trudnych wyzwań zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu prywatnym. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, delikatność oraz indywidualne podejście do każdego z pacjentów pomogło jej zaskarbić sobie ich sympatię i szacunek. Stale podnosi swoje kwalifikacje, w szczególności w endodoncji mikroskopowej, protetyce i stomatologii estetycznej. Prywatnie mama dwóch córeczek i adoptowanej kotki.

Please specify image url

Katarzyna Matysik, asystentka stomatologiczna

Zainteresowana pracą asystentki stomatologicznej ukończyłam naukę na tym kierunku w TEB Edukacja w Krakowie. W tym zawodzie podoba mi się to, że stale mogę się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności. Wolne chwile lubię spędzać w gronie najbliższych, słuchając muzyki lub czytając książki.

Please specify image url

Ewa Białożyt, lek. dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku Lekarsko-Dentystycznego. Głównie zajmuje się protetyką, stomatologią estetyczną i zachowawczą. Bardzo szybko nawiązuje kontakt z najmłodszymi pacjentami, dzięki czemu dzieci chętnie chodzą na wizyty stomatologiczne. Do każdego pacjenta podchodzi ze spokojem i wyrozumiałością . Jej łagodne podejście bardzo dobrze wpływa na zestresowanych pacjentów. Stale poszerza i uaktualnia swoją wiedzę oraz umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach, szkoleniach i sympozjach.

Please specify image url

Mateusz Prokop, lek. dentysta

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ciągle kształci się i rozwija z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej i protetyki.

Please specify image url

Mariola Chudy, asystentka stomatologiczna

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną. W gabinecie Blue Klinik pracuje od 2014 roku. Asystuje przy leczeniu naszych najmłodszych pacjentów, zabiegach medycyny estetycznej, leczeniu zachowawczym oraz ortodontycznym dorosłych i dzieci, co jest niewątpliwie moją największą pasją. Praca w Blue Klinik daje mi możliwość rozwoju zawodowego, jak również zrozumienie potrzeb naszych pacjentów, aby każda wizyta kończyła się zadowoleniem i uśmiechem na twarzy.

Please specify image url

Magdalena Danaj, higienistka stomatologiczna

Jestem absolwentką Medycznej Szkoły Policealnej w Zabrzu na kierunku Higiena Stomatologiczna. Moje codzienne obowiązki, to asystowanie w trakcie zabiegów przeprowadzanych przez lekarza stomatologa oraz troska, aby wizyta przebiegała dla pacjenta bezstresowo i w przyjemnej atmosferze. Oprócz tego wykonuję także wszystkie zabiegi profilaktyczne dotyczące higieny oraz estetyki zębów. Moje zainteresowania to fotografia, akwarystyka i podróże oraz aktywne spędzanie wolnego czasu.

Please specify image url

Izabela Biedka-Grochowina, lek.dentysta

Jako lekarz dentysta w Blue Klinik zajmuję się stomatologią zachowawcza, estetyczną, endodoncją i protetyką.Pacjenci doceniają mnie za delikatność podczas wizyty. Staram się, aby leczenie przebiegało bezstresowoi w dużym komforcie, a pacjent wychodził z gabinetu z uśmiechem na ustach i chętnie do mnie wracał.Jestem oddana mojej pracy, bardzo dbam o dobrą komunikację, co owocuje stale rosnącym gronem pacjentów,z którymi łączą mnie serdeczne relacje. Wszystkie zabiegi wykonuję z ogromną starannościąi zaangażowaniem, poświęcając im należytą ilość czasu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestniczącw licznych szkoleniach teoretycznych oraz praktycznych z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji i protetyki. Podążając za najnowszymi trendami w stomatologii, zapewniam swoim pacjentom skuteczność i wysoki komfort leczenia.Wolny czas poświęcam mojej wspaniałej rodzinie.

Please specify image url

Ewelina Mażysz, higienistka stomatologiczna

W Blue Klinik pracuję na stanowisku higienistki stomatologicznej. Dbam o komfort i dobre samopoczucie pacjentów, które jest dla mnie najważniejsze. Do moich obowiązków należy przygotowanie gabinetu, asystowanie lekarzowi przy zabiegach oraz zabiegi higienizacyjne m.in wybielanie, skaling, piaskowanie, fluoryzacja czy lakowanie. Praca ta pozwala mi na rozwijanie moich umiejętności oraz na naukę nowych rzeczy. Prywatnie jestem wolontariuszką w schroniskach dla zwierząt. Wolne chwile lubię spędzać aktywnie, spotykając się z przyjaciółmi, słuchając muzyki, bądź na zdobywaniu nowych umiejętności i wiedzy.

 

 

Drodzy Pacjenci!

Z radością informujemy, że jesteśmy w pełni gotowi, aby od 5 maja realizować konieczne wizyty stomatologiczne, ortodontyczne oraz służyć pomocą w dziedzinie medycyny estetycznej.
Przed zapisaniem się prosimy o zapoznanie się z wprowadzonym regulaminem wizyt:

www.blueklinik.pl/jestesmy-otwarci-5-maja-2020

Serdecznie zapraszamy!