Nasz zespół

Please specify image url

dr Joanna Michalik - Podworska, Stomatologia, ortodoncja i medycyna estetyczna

Jestem absolwentką Oddziału Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.
W 2004 roku założyłam własną praktykę lekarską Blue Klinik w Bytomiu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w specjalistycznych zjazdach i konferencjach w kraju i za granica,dzięki czemu mam okazje teoretycznie i praktycznie poznawać najnowsze metody leczenia w dziedzinie implantologii , stomatologii estetycznej i ortodoncji. Z bardzo dobrymi wynikami rozwiązuję wszelkie problemy naszych pacjentów związane z estetyczną stroną uzębienia i twarzy.
Od 2005 roku zajmuje się medycyna przeciwstarzeniową wprowadzając nowoczesne metody niwelujące objawy niedoskonałości i starzenia skory. Specjalizuję się w metodach wielokierunkowego odmładzania twarzy i ciała.
Od prawie 12 lat dbam o to, by nasi pacjenci byli pod jak najlepszą wielospecjalistyczną opieka.
Please specify image url

Olga Tomasik, lek. dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, wydziału stomatologicznego, przez 6 lat prowadziła własny NZOZ. Do codziennych problemów swoich pacjentów podchodzi z pasją, empatią i dbałością o szczegóły. Nie boi się trudnych wyzwań zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu prywatnym. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, delikatność oraz indywidualne podejście do każdego z pacjentów pomogło jej zaskarbić sobie ich sympatię i szacunek. Stale podnosi swoje kwalifikacje, w szczególności w endodoncji mikroskopowej, protetyce i stomatologii estetycznej. Prywatnie mama dwóch córeczek i adoptowanej kotki.
Please specify image url

Mateusz Prokop, lek. dentysta

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ciągle kształci się i rozwija z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej i protetyki.
Please specify image url

Paweł Stadnicki, lek. dentysta

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, wydziału lekarsko-dentystycznego, Podczas studiów aktywnie uczestniczyłem w pracach Studenckiego Towarzystwa Naukowego, zdobywając czołowe miejsca w Międzynarodowych Konferencjach Naukowych Studentów. Podążając za najnowszymi trendami w stomatologii, zapewniam swoim pacjentom skuteczność i wysoki komfort leczenia. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, szczegółowo omawiając możliwości leczenia. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam dobro pacjenta. W Blue Klinik wykonuję zabiegi z obszaru stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej oraz protetyki.
Please specify image url

dr Katarzyna Jańska, Medycyna estetyczna

Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej i specjalistą medycyny rodzinnej. Korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz umiejętności łączenia moich dwóch specjalizacji, pragnę państwu pomóc w zachowaniu nie tylko urody ale również dobrego zdrowia.
Please specify image url

Izabela Biedka-Grochowina, lek. dentysta

Jako lekarz dentysta w Blue Klinik zajmuję się stomatologią zachowawcza, estetyczną, endodoncją i protetyką. Pacjenci doceniają mnie za delikatność podczas wizyty. Staram się, aby leczenie przebiegało bezstresowo i w dużym komforcie, a pacjent wychodził z gabinetu z uśmiechem na ustach i chętnie do mnie wracał. Jestem oddana mojej pracy, bardzo dbam o dobrą komunikację, co owocuje stale rosnącym gronem pacjentów, z którymi łączą mnie serdeczne relacje. Wszystkie zabiegi wykonuję z ogromną starannością i zaangażowaniem, poświęcając im należytą ilość czasu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach teoretycznych oraz praktycznych z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji i protetyki.
Please specify image url

Magdalena Danaj, higienistka stomatologiczna

Jestem absolwentką Medycznej Szkoły Policealnej w Zabrzu na kierunku Higiena Stomatologiczna. Moje codzienne obowiązki, to asystowanie w trakcie zabiegów przeprowadzanych przez lekarza stomatologa oraz troska, aby wizyta przebiegała dla pacjenta bezstresowo i w przyjemnej atmosferze. Oprócz tego wykonuję także wszystkie zabiegi profilaktyczne dotyczące higieny oraz estetyki zębów. Moje zainteresowania to fotografia, akwarystyka i podróże oraz aktywne spędzanie wolnego czasu.

 

Please specify image url

Ewelina Mażysz, higienistka stomatologiczna

W Blue Klinik pracuję na stanowisku higienistki stomatologicznej. Dbam o komfort i dobre samopoczucie pacjentów, które jest dla mnie najważniejsze. Do moich obowiązków należy przygotowanie gabinetu, asystowanie lekarzowi przy zabiegach oraz zabiegi higienizacyjne m.in wybielanie, skaling, piaskowanie, fluoryzacja czy lakowanie. Praca ta pozwala mi na rozwijanie moich umiejętności oraz na naukę nowych rzeczy. Prywatnie jestem wolontariuszką w schroniskach dla zwierząt. Wolne chwile lubię spędzać aktywnie, spotykając się z przyjaciółmi, słuchając muzyki, bądź na zdobywaniu nowych umiejętności i wiedzy.
Please specify image url

Mariola Chudy, asystentka stomatologiczna

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną. W gabinecie Blue Klinik pracuje od 2014 roku. Asystuje przy leczeniu naszych najmłodszych pacjentów, zabiegach medycyny estetycznej, leczeniu zachowawczym oraz ortodontycznym dorosłych i dzieci, co jest niewątpliwie moją największą pasją. Praca w Blue Klinik daje mi możliwość rozwoju zawodowego, jak również zrozumienie potrzeb naszych pacjentów, aby każda wizyta kończyła się zadowoleniem i uśmiechem na twarzy.
Please specify image url

Katarzyna Matysik, asystentka stomatologiczna

Zainteresowana pracą asystentki stomatologicznej ukończyłam naukę na tym kierunku w TEB Edukacja w Krakowie. W tym zawodzie podoba mi się to, że stale mogę się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności. Wolne chwile lubię spędzać w gronie najbliższych, słuchając muzyki lub czytając książki.