Dental Travel

Czym jest Turystyka Medyczna?

czym-jest-turystyka-medyczna

Turystyka zdrowotna ma na celu uzyskanie pomocy medycznej za granicą. To ogólnoświatowy trend, a równocześnie połączenie wypoczynku z poprawą swojej urody i innymi zabiegami medycznymi. To również sposób na zaoszczędzanie pieniędzy.

Czytaj więcej

Pierwszy kontakt

pierwszy-kontakt

Pierwszy kontakt uzyskasz z jedną z naszych recepcjonistek, która poprowadzi Cię przez cały proces. Przede wszystkim pomoże odpowiedzieć na podstawowe pytania. Oprócz tego wspólnie ustalicie datę i godzinę pierwszej wizyty.

Czytaj więcej

Plan leczenia

plan-leczenia

Po pierwszym kontakcie, w którym wyrazisz chęć poprawy, potrzebujemy od Ciebie kilka podstawowych informacji, aby móc przygotować pierwszy, wstępny plan leczenia. Przede wszystkim ważna jest dla nas historia Twojego dotychczasowego leczenia.

Czytaj więcej

Podróż i nocleg

podroz-nocleg

Przedstawiciel Medyczny Blue Klinik odbierze Państwa z lotniska i zawiezie do hotelu, gdzie będzie czekał samochód do Państwa dyspozycji w czasie całego pobytu. Mamy do zaoferowania dwa znacznie różniące się do siebie miejsca noclegowe. 

Czytaj więcej

Poznaj Polskę

european-union-1204030_1920

Zapraszamy na stronę poświęconą zabytkom w tej pięknej i niedocenianej krainie. Zapraszamy na krótką wycieczką po śląskich atrakcjach turystycznych i nie tylko. Każdy powinien znaleźć coś niepowtarzalnego i ciekawego dla siebie, bo jest to miejsce na ziemi warte bliższego poznania.

Czytaj więcej