Czym jest Turystyka Medyczna?

Turystyka zdrowotna ma na celu uzyskanie pomocy medycznej za granicą. To ogólnoświatowy trend, a równocześnie połączenie wypoczynku z poprawą swojej urody i innymi zabiegami medycznymi. To również sposób na zaoszczędzanie pieniędzy. Za te same usługi płaci się mniej niż w rodzimym kraju, a prace są realizowane na tym samym poziomie.

 

Dlaczego ludzie decydują się na leczenie za granicą?

O popularności usługi decydują  przede wszystkim czynniki ekonomiczne, ale nie tylko. Większa dostępność informacji, moda, chęć zmiany sprawiają, że wiele osób wybiera zabiegi za granicą. Do Polski przyjeżdżają  najczęściej klienci z  wysoko rozwiniętych krajów Unii Europejskiej, którzy chcą skorzystać zabiegów dobrej jakości.

 

Zadbaj o wygląd i zdrowie z BlueKlinik

BlueKlinik przyjmuje pacjentów w ramach turystyki medycznej. Chętni mogą skorzystać z kompleksowych usług stomatologicznych, a także zabiegów medycyny estetycznej. W gabinecie wykorzystuje się wysokiej jakości komponenty medyczne, a zespół lekarzy składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem . To gwarancja, że usługi będą wykonane z należytą starannością.

radiesse stomatologia zachowawcza

Drodzy Pacjenci!

Z radością informujemy, że jesteśmy w pełni gotowi, aby od 5 maja realizować konieczne wizyty stomatologiczne, ortodontyczne oraz służyć pomocą w dziedzinie medycyny estetycznej.
Przed zapisaniem się prosimy o zapoznanie się z wprowadzonym regulaminem wizyt:

www.blueklinik.pl/jestesmy-otwarci-5-maja-2020

Serdecznie zapraszamy!