Co mówią o nas klienci?

Myślałam, że z moimi zębami nie da się już niczego zrobić. Długo nie leczyłam się u dentysty. Dopiero ból zęba zmusił mnie do wizyty Okazało się, że nie jest wcale strasznie. Dostałam znieczulenie. Po  zniszczonych zębach nie ma już śladu. Mogę się normalnie  uśmiechać. – Klaudia J.
Od wielu lat wstydziłem się swobodnie mówić, by nie pokazać zębów, które były w fatalnym stanie. W końcu odwiedziłem dentystę i po kilku wizytach mój stan uzębienia wygląda zupełnie inaczej. Teraz jestem innym człowiekiem i nabrałem pewności siebie. – Adam A.
Moje zęby były w fatalnym stanie: krzywe i przebarwione, a zbliżał się termin ślubu. Zdecydowałam się iść do dentysty by w końcu swobodnie się uśmiechać i dobrze wypaść na zdjęciach. Opłaciło się. Teraz sama nie wierze, że zęby mogą tak cudownie wyglądać. – Justyna M.
Od lat unikałem dentysty, bo bałem się, że zabieg będzie bolesny. Postanowiłem się zdobyć na odwagę. Opłaciło się, bo teraz mam w końcu zdrowe zęby, a wizyty wcale nie były takie straszne. Znieczulenie było precyzyjne i działało miejscowo. Nie paraliżowało całej twarzy. – Wojciech G.
Od lat zmagałam się ze zmarszczkami na czole i pod oczami. Stosowałam drogie kremy i maseczki, ale efekty były mizerne. Myślałam, że nie ma już dla mnie ratunku. Koleżanka namówiła mnie na botox. To był strzał w dziesiątkę. Moja twarz wygląda zupełnie inaczej.  – Kasia J.
Wiedza i delikatność i nowoczesność – tak mogę określić BlueKlinik. Miałam duże ubytki, a dentysta sprawnie, skutecznie i bezboleśnie się nimi zajął. Plomby dobrze się trzymają, wyglądają świetnie a samemu zabiegowi nie towarzyszył ból. – Anna B
Wybrałam się do BlueKlinik, bo chciałam wymodelować usta. Miałam wąskie wargi. Już na samym wstępie zaskoczyła mnie bardzo miła obsługa w recepcji. Pani doktor szczegółowo omówiła ze mną jak ma wyglądać zabieg i odpowiadała na moje dziwne pytania. Zdecydowałam się i nie żałuję. – Ewa K.
Córka zafundowała mi zabieg odmładzający dłonie. Początkowo się wzbraniałam, ale dałam się namówić. Córka zapewniała, że umówiła mnie do specjalistów.  Nie myliła się. Prace zostały szybko i sprawnie przeprowadzone, a ja nie mogę uwierzyć, że tak mogą wyglądać moje dłonie. – Emilia B.
Gdyby parę miesięcy temu ktoś powiedziałby, że mogę wyglądać 10 lat młodziej, nie uwierzyłabym. Moja twarz była bardzo pomarszczona i zniszczona. Koleżanka namówiła mnie na wizytę w BlueKlinik. Od czasu zabiegu stałam się pewniejsza siebie, a moje życie zmieniło się o 180 st. – Aśka G.