Aromaterapia + muzykoterapia

Drodzy Pacjenci!

Jak wiecie, dokładamy wszelkich starań, aby każdy czuł się u Nas wyjątkowy. Stale szukamy rozwiązań, które poprawią komfort naszych zabiegów i zamienią każdą wizytę w chwilę prawdziwego relaksu, nie tylko dla ciała ale także dla umysłu. Aby się o tym przekonać, wystarczy Nas odwiedzić – usiąść wygodnie w fotelu, zamknąć oczy i poddać się zbawiennemu wpływowi muzykoterapii oraz aromaterapii.

Aromatyczne właściwości roślin od wieków były wykorzystywane w celach leczniczych, terapeutycznych czy kosmetycznych. Aromaterapia nie tylko umili Państwu wizytę w naszym gabinecie, ale pomoże również odzyskać wewnętrzną równowagę, dzięki wyjątkowym zapachom olejków eterycznych firmy Young Living. Olejek eteryczny to substancja pozyskiwana z roślin olejkodajnych takich jak m. in. lawenda, mięta , pomarańcza czy sosna. Esencja zapachowa pozyskana w procesie destylacji parą wodną lub ekstrakcji, rozpylona w powietrzu wpływa kojąco na zmysły, przywołując uczucie spokoju i harmonii, znacząco poprawiając samopoczucie psychiczne i fizyczne.

W naszym gabinecie stosujemy również formę muzykoterapii, polegającej na wykorzystaniu dźwięków o częstotliwości 432 Hz, czyli tej najbardziej harmonizującej się z naszym ciałem. Czy wiecie, że właśnie taką częstotliwość posiadają dźwięki naturalnie występujące w przyrodzie, takie jak szum drzew, śpiew ptaków czy delikatny szmer wody? Odpowiednio dobrana muzyka ma naprawdę pozytywny wpływ na nasze ciało i umysł – pozwala złagodzić stres, uspokoić myśli i odzyskać spokój. Łagodne dźwięki relaksacyjnej muzyki w naszym gabinecie pomogą się Wam się zrelaksować i odprężyć, czyniąc każdy zabieg miłym i przyjemnym przeżyciem.

Gwarantujemy, że opuścicie Naszą Klinikę zrelaksowani i pełni energii.

Zapraszamy!

Author Info

Blue Klinik